Üşengeç Şef'in Yeni Yıl Sürpriziyle Bu 7 Hediye Setinden Biri Sizin Olabilir

Katılım süresi dün gece 24:00 itibariyle bitmiştir. İlginize çok teşekkürler:) Sonuçları yarın (Cuma) 15:00'den sonra açıklamayı planlıyorum.
Sevgiler:)

-------------------------------
Hem Yılbaşı coşkusunu beraberce yaşayalım, hem de blogumun 2. yaş gününü hep birlikte kutlayalım diye sizlere, tamamen sponsorsuz olarak, elektrikli mutfak aletleri, Erkek ve Kadın Aksesuarları ve kozmetik ve bakım ürünleriyle, birbirinden değerli hediyelerden oluşan tam "7 farklı hediye seti" hazırladım.

Aşağıda listelenen şartları tam olarak yerine getirerek bu aktiviteye katılanlar arasından random.org ile yapılacak belirleme sonucu kazanan 7 Şanslı Üşengeç Şef Takipçisi, 7 Farklı Hediye Setinden Birine Sahip Olacak. 

Peki nasıl mı? İşte Katılım Şartları ve Hediyelerimin Detayları:

usengec-sef-cekilis-hediyeleri-arcelik-telve


KATILIM ŞARTLARI: 

14 Aralık – 24 Aralık 2014 arasında gerçekleştirilecek bu Aktiviteye katılım için yerine getirilmesi zorunlu olan şartlar şunlardır:

1) Üşengeç Şef Bloguna buraya tıklayarak Üye Olmak

2) Üşengeç Şef'in Sosyal Medya Hesaplarını Takibe Almak 

Facebook http://www.facebook.com/UsengecSef

Twitter http://twitter.com/UsengecSef

Instagram @usengecsef http://instagram.com/usengecsef


3) Instagramda Üşengeç Şef'in paylaştığı aktivite fotoğrafını, kendi hesabınızdan #usengecsefinyeniyilsurprizi hashtagi (etiketi) ile ve @usengecsef hesabını da tag'leyerek (ekleyerek) paylaşmak. (Bunun için Instagram hesabınızın gizli (protected) değil, açık olması gerekiyor)

4) Yukarıda belirtilen tüm şartları tam olarak yerine getirdikten sonra, blogdaki bu yazımın en altına yorum bırakarak "Adınızı -Soyadınızı" ve Sosyal Medyada beni takibe aldığınız "Kullanıcı İsimlerinizi" de belirterek, "Katıldım" yazmak. İşte bu kadar...


Lütfen Dikkat: Okumaya üşenenler için görsel olarak da hazırladığım, katılım için gerekli yukarıdaki maddelerden birini bile eksik bıraktıktan sonra "Katıldım" yazmanız bir şey ifade etmiyor maalesef. Hepsi 2 dakikanızı alacak hadi ama tembellik yok :)

Zaten tüm şartları yerine tam olarak getirenlere, bu yazının en altında bıraktığı yoruma cevaben "Katılımınız onaylanmıştır" diye yazacağım. Bu ibare yoksa, henüz eksikler var demektir, lütfen yarım bırakmayın, sonra "Gettiii... Getti gül gibi hediyeler! " diye kendinize kızmayın:)

Şimdi gelelim bu 7 Şanslı Üşengeç Şef Takipçisinin kazanacağı HEDİYE SETLERİ'nde ne sürprizler olduğuna...


1.nin Hediyesi:usengec-sef-hediye-cekilis-arcelik-kahve-makine

2.nin Hediyeleri:usengec-sef-hediye-king-kahve-makine

3.nün Hediyeleri:usengec-sef-cekilis-nashi-argan-erkek-bileklik

4.nün Hediyeleri:usengec-sef-cekilis-selülit-kremi-fondoten5.nin Hediyeleri:usengec-sef-cekilis-kozmetik-cyrene-nemlendirici

6.nın Hediyeleri:
usengec-sef-hediye-cekilis-erkek-bileklik

7.nin Hediyeleri:
usengec-sef-hediye-wishfornish-erkek-bileklik


SONUÇLAR:

Hediye kazanan 7 şanslı kişi, aktivite sona erdiğinde random.org tarafından otomatik olarak seçilecektir. 

Kazanan isimler 26 Aralık günü, saat 15:00 itibariyle Instagram sayfam üzerinden duyurulacak ve kendilerinden Ad-Soyad ve iletişim bilgilerini direkt mesajla veya usengecsef@gmail.com adresine mail yoluyla göndermeleri istenecektir.

Kazanan isimlerin hediye gönderimleri, sonuçlar açıklandıktan bir hafta sonra yapılacaktır.

Kazanılan ödüllerin gönderi masrafları (sadece Türkiye sınırları içerisinde) Üşengeç Şef e aittir.

ÖNEMLİ UYARILAR:


- Instagram Hesabı gizli (protected) olan takipçilerin fotoğrafları görüntülenemeyeceği için katılımları geçersiz sayılacaktır.

- Katılım, sadece Türkiye içi ve 18 yaşından büyükleri kapsamaktadır. 
Kargo gönderimleri de yalnızca Türkiye ile sınırlıdır. 18 yaşından küçüklerin katılımı geçersiz sayılacak, ödül kazansalar dahi gönderimi yapılmayacaktır.

- Aynı Instagram hesabı, aynı e-mail adresi, aynı adres veya aynı isimlere sahip kişi veya kişiler, aktivite dönemi boyunca sadece 1 kez ödül kazanabilmektedir. 
Aynı mail adresi ile yalnızca bir kez aktiviteye katılım sağlanabilir.

Kazanılan ödüllerin gönderiminde yaşanacak kargo hasarlarından Üşengef Şef sorumlu tutulamaz. - Verilen iletişim bilgilerinin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan dolayı hediyeler ilgili kişilere ulaştırılamadığında tekrar hediye gönderimi sağlanmayacaktır.

Kazanılan ödüller değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.

 Bu aktivite Milli Piyango İdaresi’nce belirlenen çekiliş ve ikramiyeler kapsamı dışındadır.

Üşengeç Şef herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve aktiviteyi gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir.

Aktiviteye katılan herkes, yukarıdaki aktivite şartlarını okuyup anlayarak, peşinen kabul etmiş sayılmaktadır.

Etiketler: , , , , , , ,